26.06.2022

Ավագ դպրոց

«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր

Ամառային ուսումնահայրենագիտական ճամբարների օրացույց

1 min read

Հուլիսի 1-ից կրթահամալիրում մեկնարկում են ամառային ուսումնահայրենագիտական ճամբարները

Օրացույցը և պատասխանատուները

Արատես դպրական կենտրոն

  1.  Հուլիսի 1-3՝ ստեղծագործական ճամբար/Նունե Մովսիսյան, Սոֆյա Այվազյան, Գագիկ Չարչյան/
  2.  Հուլիսի 9-11՝ Մուտքի ճամբար/Իրինա Ապոյան, Ժաննա Հակոբյան/
  3. Հուլիսի 9-11՝  օտար լեզուների ճամբար / Ռուզան Սարգսյան, Կարինե Թևոսյան, Մարիամ Սարդարյան
  4.  Հուլիսի 15-17՝ մաթեմատիկական ճամբար/Արշակ Մարտիրոսյան, Քրիստինե Միսկարյան/
  5.  Հուլիսի 21-23՝ Մուտքի ճամբար/ Արման Երանոսյան, Աննա Խաչատրյան/
  6.  Հուլիսի 27-29՝ Կոռնիձոր-Կրթահամալիր հասարակագիտական ճամբար Արատեսում/Վարդան կարապետյան, Աշոտ Տիգրանյան/
  7. Հուլիսի 31-օգոստոսի 3՝ ստեղծագործական ճամբար/Արև Բալջյան, Անուշ Ներսիսյան/
  8.  Օգոստոսի 1-5՝ Տեխնոճամբար /Հերմինե Անտոնյան/
  9. Օգոստոսի 7-9՝ Հայրենագիտական ճամբար /Էմանուել Ագջոյան, Անիկ Խաչատրյան, Հերմինե Գևորգյան/
  10.  Օգոստոսի 13-15՝ Ֆիզիկոսների ճամբար /Գոհար Իսկանդարյան, Գոհար Դանիելյան/
  11. Օգոստոսի 17-19՝ Ճամբար Եղեգնաձորի դպրոցի հետ համատեղ/ Ելենա Սարգսյան/
  12.  Օգոստոսի 19-21՝ Վրացախոսների ճամբար /Ռինա Շագինյան/
  13. Օգոստոսի 29-31՝ Մաթեմատիկական ճամբար /Թաթուլ Շահնազարյան /

Վաղաշենի ճամբար Սևանի ափին

  1.  Հուլիսի 17-19՝ Անուշ Ներսիսյան, Արև Բալջյան
  2. Հուլիս 19-21՝ Էմանուել Ագջոյան
  3.  Հուլիսի 21-23՝ Սամվել Թամազյան
  4. Հուլիսի 23-25՝  /Գոհար Իսկանդարյան, Գոհար Դանիելյան/
  5. Օգոստոի 09-11՝ Վիկտորիա Հակոբյան, Արշակ Մարտիրոսյան
  6. Օգոստոսի 17-19՝ Սյուզի Հակոբյան
  7. Օգոստոսի 20-22՝ Վիկտորիա Հակոբյան

Հայտագրվեք այստեղ

Արատես դպրական կենտրոն

  1.  Հուլիսի 1-3՝ ստեղծագործական ճամբար/Նունե Մովսիսյան, Սոֆյա Այվազյան, Գագիկ Չարչյան/
  2.  Հուլիսի 9-11՝Օտարալեզու ճամբար/Իրինա Ապոյան, Ժաննա Հակոբյան,Ռուզան Սարգսյան, Կարինե Թևոսյան, Մարիամ Սարդարյան/
  3.  Հուլիսի 15-17՝ մաթեմատիկական ճամբար/Արշակ Մարտիրոսյան, Քրիստինե Միսկարյան/
  4.  Հուլիսի 21-23՝ / Արման Երանոսյան, Աննա Խաչատրյան/
  5.  Հուլիսի 27-29՝ Կոռնիձոր-Կրթահամալիր հասարակագիտական ճամբար Արատեսում/Վարդան կարապետյան, Աշոտ Տիգրանյան/
  6. Հուլիսի 31-օգոստոսի 3 ստեղծագործական ճամբար/Արև Բալջյան, Անուշ Ներսիսյան/
  7.  Օգոստոսի 1-5՝ Տեխնոճամբար /Հերմինե Անտոնյան/
  8. Օգոստոսի 7-9՝ Հայրենագիտական ճամբար /Էմանուել Ագջոյան, Անիկ Խաչատրյան, Հերմինե Գևորգյան/
  9.  Օգոստոսի 13-15՝ Ֆիզիկոսների ճամբար /Գոհար Իսկանդարյան, Գոհար Դանիելյան/
  10.  Oգոստոսի 19-21՝ Վրացախոսների ճամբար /Ռինա Շագինյան/
  11. Օգոստոսի 29-31՝ Մաթեմատիկական ճամբար /Թաթուլ Շահնազարյան /

Վաղաշենի արշավախմբային,բնապահպանական ճամբար

  1.  Հուլիսի 17-19՝ Անուշ Ներսիսյան, Արև Բալջյան
  2. Հուլիս 19-21՝ Էմանուել Ագջոյան
  3.  Հուլիսի 21-23՝ Սամվել Թամազյան
  4. Հուլիսի 23-25՝  /Գոհար Իսկանդարյան, Գոհար Դանիելյան/
  5. Օգոստոի 09-11՝ Վիկտորիա Հակոբյան, Արշակ Մարտիրոսյան
  6. Օգոստոսի 17-19՝Ելենա Սարգսյան, Սյուզի Հակոբյան
  7. Օգոստոսի 20-22՝ Վիկտորիա Հակոբյան

Թողնել պատասխան

Ձեր էլ-փոստի հասցեն չի հրապարակվելու։