Կարծիք չկա
Հայ-վրացական հանրակրթական կամուրջներ

Ընդունելության ծրագիր

2019թ. փետրվարի  12-17-ը Վրաստանի Կախեթիի, ք. Լագոդեխիի «Հերեթի» պարի պատանեկան համույթի 22 հոգանոց  խմբին(հավելված 1) հյուրընկալվում է կրթահամալիրում՝  Տրնդեզ կրթահամալիրում նախագծով։ Ընդունելությունը կազմակերպելու նպատակով.

  1. ընդունելության համակարգող ճանաչել Ռինա Շագինյանին, օգնական Դիանա Նազարյանին և սովորողներին․
  2. ընդունել ի գիտություն պատասխանատուների ներկայացրած ընդունելության նախագիծը (հավելված 2).
  3. մասնակիցների գիշերումը կազմակերպել կրթահամալիրի կրթական փոխանակումների կենտրոնի Արևմտյան կացարանում. պատասխանատու՝ Ռիմա Երեմյան․
  4. սնունդը` ճաշը՝ յուրաքանչյուրին 500-ական դրամի չափով՝ Միջին դպրոցի խոհանոցում, նախաճաշ և ընթրիք՝ յուրաքանչյուրին 300-ական դրամի չափով, կազմակերպել Արևմտյան դպրոց-պարտեզի խոհանոցում
  5. հրամանին անհատապես ծանոթացնել բոլոր պատասխանատուներին։
ծրագիր
փետրվարի 12
17:00     ընդունելություն, տեղավորում արևմտյան դպրոցի կացարանում
18:00    ընթրիք
19:00- ից՝ համատեղ ծրագրի քննարկում, զրույցներ թեյի շուրջ
21:00    հանգիստ
փետրվարի 13
08:15       նախաճաշ
09:00      ընդհանուր պարապմունք Մայր դպրոցում
09:20      շրջայց Մայր դպրոցում
10:05       համատեղ մարզական պարապունք
11:05        տրնդեզի ծեսի երգ ու պարի ուսուցում
13:30        ճաշ
14:00        վրացական պարի ուսուցում նախագծային խմբին
15:00        Տրնդեզ կրթահամալիրում նախագիծ
17:00        ընթրիք
18:00       զբոսանք Երևանում
21:00      հանգիստ
փետրվարի 14
08:15 նախաճաշ
09:00   ընդհանուր պարապմունք Արևմտյան դպրոցում
09:30   այցելություն գինու դպրոց Կրթահամալիրի Քոլեջում
11:00   12:40 Վրացերենի համատեղ դաս Միջին դպրոցի ընտրության խմբի հետ
13:30 ճաշ
13:30     վրացական պարի ուսուցում նախագծային խմբին
15:00     թանգարանային մշակույթ, զբոսանք Երևանում
20.00     ընթրիք
21:00     հանգիստ
փետրվարի 15
08:15 նախաճաշ
09:00 ընդհանուր պարապունք
09:30     վրացական պարի ուսուցում նախագծային խմբին
10:05      ազգային երգ ու պարի ուսուցում
11:00      կլոր սեղան / հետագա համատեղ նախագծերի քննարկում/
13:30      ճաշ
15:15       ուրբաթ համերգ
17:00      ընթրիք
18:00    զբոսանք երեկոյան Երևանում
21:00 հանգիստ
փետրվարի 16
09:00     նախաճաշ
10:00     թափառումներ Էջմիածնում
17:00     ընթրիք
փետրվարի 17
09:00  նախաճաշ
09:30 վերադարձ
Մասնակիցների ցուցակ
  1. Կոբախիձե Կախա
  2. Տղեմալաձե Սոֆիո
  3. Խոշմազարաշվիլի Ռուսուդան 12-դաս.
  4. Մուրմանիշվիլի Նինո 11 դաս.
  5. Տիմոֆեևա Նինո 10 դաս.
  6. Տիմոֆեևա Մարիամ 9 դաս.
  7. Կաբիսովա Լիուդմիլա 9 դաս.
  8. Շիխաշվիլի Մարիամ 11 դաս.
  9. Փցքիալաձե Շոթա 12 դաս.
  10. Գուրգաևի Նիկա 12 դաս.
  11. Բաշարուլի Գիորգի 11 դաս.
  12. Դվալիձե Սաբա 10 դաս.
  13. Մավարաշվիլի Գիորգի 10 դաս.
  14. Ղոնղաձե Լուկա 10 դաս.
  15. Մվեդլիձե Տոտնե 10 դաս.
  16. Ծիքարաշվիլի Գիորգի 9 դաս.
  17. Մծղերաշվիլի Դավիթ 9 դաս.
  18. Նացվլիշվիլի Լուկա 8 դաս.
  19. Խուցիշվիլի Ակակի 9 դաս.
  20. Գոգոլաձե Իլիկո 8 դաս.
  21. Կապանաձե Գիորգի  11 դաս.

Թողնել պատասխան

Կարծիք
Անուն*
Էլ․ փոստ*
Կայք*